ارتباط با ما

نقشه نشانی انجم صنفی مسوولین فنی صنایع غذایی، بهداشتی و آرایشی استان گیلان

ارتباط با ما

برای ارتباط با ما می توانید از نشانی های  ایمیل email زیر استفاده نمایید.

1- سرکارخانم مهندس رستگار با نشانی:

rastgar@foodbaran.com

2- سرکارخانم مهندس کوچکی با نشانی:

kochaki@foodbaran.com

3- سرکار خانم مهندس ملک زاده با نشانی:

malekzadeh@foodbaran.com

 

4- اینجانب مهدی حسین آبادی با نشانی:

info@foodbaran.com

 

نشانی پستی دفتر انجمن صنفی مسوولین فنی استان گیلان به شرح ذیل می باشد:

گیلان – رشت – چهار راه حشمت – کوی بیانی – کوچه اول سمت چپ – ساختمان معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان – طبقه اول

شماره تلفن: 33618830 – 013 شماره همراه: 09117192610

نقشه نشانی انجم صنفی مسوولین فنی صنایع غذایی، بهداشتی و آرایشی استان گیلان

نقشه نشانی انجمن صنفی مسوولین فنی صنایع غذایی، بهداشتی و آرایشی استان گیلان

 

28 دیدگاه برای ارتباط با ما

 1. با سلام و خسته نباشید
  با توجه به اینکه تعداد زیادی از همکاران متقاضی ایجاد شرکت تعاونی
  هسثیم لطفاًدر جلسه مجدداً مطرح فرمایید.

  باتشکرعابد

 2. رستگار گفت:

  با تشکر از حسن توجه شما همکار گرامی موضوع تشکیل شرکت تعاونی درچندین جلسه متوالی در سال گذشته مطرح گردید اما متاسفانه به علت محدودیت منابع مالی از طرف اعضاو عدم استقبال این عزیزان (10 نفر) تشکیل این شرکت امکانپذیر نگردید در صورت تقاضای بیشتر اعضای محترم انجمن در سال آتی جلسه اختصاصی جهت طرح موضوع برگزار می گردد.

 3. حمید جعفری گفت:

  با سلام
  شماره تماس با آقای مهندس حسن کاکوئی رو می خواستم
  باتشکر

  • رستگار گفت:

   ناب آقای جعفری لطفا با دفتر انجمن به شماره 01312235351 تماس بگیرید تا اطلاعات مدنظر داده شود.

 4. samira گفت:

  با سلام و خسته نباشید.
  دانشجوی ارشد مهندسی شیمی گرایش پلیمر هستم.رشته کارشناسیم مهندسی شیمی گرایش صنایع غذاییه.اما تا حالا جایی مشغول به کار نبودم.چطور می تونم کار پیدا کنم از بی کاری خسته شدم .با تشکر

  • رستگار گفت:

   خانم سمیرا کارشناس ارشد شیمی پلیمر جنابعالی در واحد های صنایع شیمیایی دارنده مهر استاندارد می توانید به عنوان مدیر کنترل کیفیت مشغول به کار شوید می توانید جهت ثبت نام به موسسه استاندارد مراجعه فرماییدتا در صورت اعلام نیازصنایع مربوطه شما را معرفی کنند.

 5. علی زندی گفت:

  ششمین جشنواره ونمایشگاه تخصصی غذای سالم برگزار می شود

  ششمین جشنواره ونمایشگاه غذای سالم از تاریخ 16-19 مهر ماه 1392 در تهران برگزار خواهد شد.به گزارش دبیرخانه این جشنواره و به نقل از مدیر روابط عمومی این جشنواره، ایشان هدف از برگزاری این رویداد را اشاعه فرهنگ تولید ومصرف محصولات غذایی سالم در جامعه دانست و افزود:تضمین و گواهی سلامت محصولات و فرآورده های غذایی مورد مصرف جامعه در هر کشور مهم ترین شاخص پایداری سلامت اجتماعی و اقتصادی به شمار می رود و این مسئله نه تنها از حیث کمی و کیفی بلکه از نظر الگوهای مصرف و شاخص های اقتصادی و اجتماعی نیز اهمیت بسیار دارد
  علی زندی گفت: هر سال برنامه هایی در جهت فرهنگ سازی مصرف فرآورده های سالم غذایی در قالب برنامه های فرهنگی و آموزشی در طول برگزاری جشنواره غذای سالم برگزار می شود که امسال نیز این برنامه ها با برنامه ریزی صورت گرفته انجام خواهد شد. زندی افزود:آموزش زمانی تاثیرگذار خواهد بود که بتواند تغییر رفتار و استفاده از الگوی مناسب تغذیه‎ای را در زندگی مصرف کننده شکل دهد. وی هدف از برگزاری متوالی جشنواره های غذای سالم را آموزش و تغییر رفتار مصرف کننده برای داشتن یک زندگی سالم عنوان کرد و یادآور شد: اگر با ارائه راهکارهای‎ هدف دار و برنامه ریزی شده بتوانیم در اشاعه فرهنگ مصرف غذای سالم درست قدم برداریم شاهد نتایج مثبت آن در بخش کلان جامعه خواهیم بود.
  زندی در ادامه به استقبال تولیدکنندگان و پیشگامان تولید محصولات سالم از این جشنواره اشاره کرد و گفت: خوشبختانه استقبال واحدهای تولیدی جهت حضور در این رویداد نشان از اولویت تولیدمحصولات سالم در رأس سیاستهای مدیران این شرکت ها دانست و ابراز امیدواری کرد جشنواره امسال در فضای وسیع تر و برنامه ریزی دقیق برگزار شود.
  وي با اشاره به برگزاري موفق این جشنواره در سنوات گذشته افزود: دبيرخانه جشنواره با توجه به همزمانی نمایشگاه با روز جهانی کودک و روز جهانی غذا برنامه های ویژه ای تدارک دیده است.ایشان دعوت از مدارس و بازدید دانش آموزان، اطلاع رسانی موثر جهت بازدید عموم، دعوت از فعالان صنعت غذای کشور را از برنامه های در دست اقدام جهت برگزاری باشکوه این رویداد اعلام کردند.
  علاقمندان براي كسب اطلاعات بيشتر و حضور در این رویداد می‌توانند با شماره‌هاي دبیرخانه جشنواره 4-77515570 تماس حاصل فرمایند.

 6. ماندانا قلی زاده گفت:

  خواهشمند است کلاس آموزشی در رابطه با رنگهای افزودنی و افزودنیهای خوراکی برگزار نمایید

 7. غلامرضا گفت:

  یك فعال كارگری در استان خراسان شمالی گفته است در هیچکدام از مناظره‌های اخیر نامزدهای ریاست جمهوری به مسائل کارگری توجه نشده است. داوود امیری، مسئول کانون همانگی شوراهای اسلامی کار این استان به ایلنا گفت: در هفته گذشته نامزدهای ریاست جمهوری در سه مناظره متفاوت راجع به مسائل مختلف اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی به بحث و تبادل نظر پرداختند اما در هیچ کدام از این برنامه‌ها به خواسته‌های روز جامعه کارگری از جمله ناعادلانه بودن دستمزد و قراردادهای یك‌طرفه توجه نشد.

 8. محمدی گفت:

  چهارمین جشنواره و نمایشگاه دنیای تغذیه وس لامت خانواده برگزار می شود:
  به گزارش دبیرخانه جشنواره دنیای تغذیه و سلامت خانواده:این جشنواره و نمایشگاه با هدف توجه ویژه خانواده ها به تغذیه سالم و محصولات سلامت محور ز تاریخ 15 لغایت 18 بهمن 1392 در مرکز نمایشگاه های کانون تهران برگزار خواهد شد.
  علی زندی مدیر روابط عمومی جشنواره با اعلام خبر فوق افزود:این جشنواره و نمایشگاه با همکاری دست اندرکاران حوزه تغذیه، بهداشت و سلامت و با حضور فعالان بخش های تولیدی و خدماتی، تلاش خواهد کرد تا نقش تاثیرگذار تغذیه سالم را در خانواده به عنوان یک جامعه کوچک به خوبی ایفا نماید.
  وی هدف از برگزاری اینگونه جشنواره ها را آموزش و تغییر رفتار مصرف کننده برای داشتن یک زندگی سالم عنوان کرد و یادآور شد:اگر با ارائه راهکارهای‎ هدفدار و برنامه ریزی شده بتوانیم در اشاعه فرهنگ مصرف غذای سالم درست قدم برداریم، شاهد نتایج مثبت آن در بخش کلان جامعه خواهیم بود.
  زندی گفت:با اشاره به اینکه شعار امسال جشنواره “مشارکت عمومی برای جامعه سالم” نامگذاری شده است بیان داشت: سلامت و تغذیه سالم جزء لاینفک زندگی خانواده ها می باشد و همه اقشار جامعه را شامل می‎شود و هر فرد و خانواده ای که زندگی سالم همراه با تغذیه سالم داشته باشد یقیناَ سلامت و طول عمر بیشتری را خواهند داشت.
  علاقمندان براي كسب اطلاعات بيشتر و حضور در این رویداد می‌توانند با شماره‌هاي دبیرخانه جشنواره 4-77515570 تماس حاصل فرمایند.

 9. مهرناز ميرفلاح گفت:

  نمايشگاه بين المللي موتد غذايي فرانسه-پاريسSIAI
  27 مهر الي 1 آبان 93
  021-21912442
  021-21919

 10. علی زندی گفت:

  هفتمین جشنواره و نمایشگاه غذای سالم برگزار می شود

  هفتمین جشنواره و نمایشگاه غذای سالم از تاریخ 15-18 مهر ماه 1393 در مرکز نمایشگاههای کانون واقع در خیابان حجاب تهران برگزار خواهد شد.
  در این نمایشگاه که با هدف معرفی محصولات سالم غذایی به مصرف کنندگان برگزار می شود، محصولات تولیدی بیش از 70 شرکت معتبر تولیدی به نمایش در خواهد آمد.
  محصولات غذایی سالم که می بایست بخش عمده سبد غذایی خانواده ها را تشکیل دهند در این نمایشگاه از جایگاه خاص و ویژه ای برخوردار بوده و زیبنده آن است تا به صورت ویژه ای به آنها توجه شود و این نمایشگاه این امکان را فراهم خواهد ساخت.
  این نمایشگاه که طی شش دوره گذشته با استقبال واحدهای تولیدی معتبر مواجه شده و شهروندان و مصرف کنندگان از آن به نحو مطلوب استقبال کرده اند، توانسته است جایگاه در خور شأن خود را پیدا نماید. این جایگاه مرهون حضور فعال و حمایت مدیران واحدهای معتبر تولیدی می باشد که بار اصلی تولید را به دوش کشیده و با عرضه محصولات با کیفیت و سالم، رضایت مصرف کنندگان را جلب نموده اند.
  دبيرخانه جشنواره با توجه به همزمانی نمایشگاه با روز جهانی کودک و روز جهانی غذا برنامه های ویژه ای تدارک دیده است.دعوت از مدارس و بازدید دانش آموزان، اطلاع رسانی موثر جهت بازدید خانواده ها، دعوت از فعالان صنعت غذای کشور، برگزاری مسابقات آشپزی، اهداء جوائز، از برنامه های در دست اقدام جهت برگزاری باشکوه این رویداد خواهد بود.
  علاقمندان براي كسب اطلاعات بيشتر و حضور در این رویداد می‌توانند با شماره‌هاي دبیرخانه جشنواره 4-77515570 تماس حاصل فرمایند.

 11. فاطمه کاظمیان گفت:

  سلام.من دارای مدرک کارشناسی صنایع غذایی گرایش کنترل کیفی هستم..میخواستم ببینم چطور میشه واسه استخدامی غذا و دارو اقدام کرد؟ممنون میشم راهنماییم کنید

 12. رستگار گفت:

  با سلام،در مورد استخدام درمعاونت غذا و دارو اطلاعی نداریم اما در صورت ثبت نام در دفتر انجمن بر اساس الویت زمان ثبت نام و شرایط ئرخواستی واحد های صنعتی به این مراکز در صورت اعلام نیاز معرفی می شوید. دبیر انجمن

 13. رستگار گفت:

  با سلام،در مورد استخدام در معاونت غذا و دارو اطلاعی نداریم اما در صورت ثبت نام در دفتر انجمن براساس الویت زمان ثبت نام و شرایط درخواستی واحدهای صنعتی به این مراکز در صورت اعلام نیاز معرفی می شوید. دبیر انجمن

 14. با عرض سلام و وقت بخیر و با تشکر از سایت بسیارخوبتان. تکنولوژی افق نماینده دوربین مداربسته سامسونگ، انواع باتری، یو پی اس، تجهیزات شبکه و نمایندگی انحصاری نرم افزار Nuuo در کشور می باشد. با مراجعه به سایت ما رااز نظرات و پیشنهادات خود بهره مند نمایید. با تشکر
  http://www.ofoghtech.ir

 15. سلمان تقوی کلاچاهی گفت:

  ایا امکان ثبت نام مسئولین فنی گیلانی که در استانهای دیگر (مثل بنده)مشغول به کار هستند در این انجمن به صورت دائمی یا افتخاری وجود دارد؟

 16. رستگار گفت:

  آقای سلمان تقوی سلام ، اعضای انجمن از مسوولین فنی صنایع غذایی و آرایشی و بهداشتی گیلان می باشند ولی در صورت ثبت نام افتخاری می توانید از خدماتی مانند آموزش و….استفاده نمایید. ش تماس 01333235351

 17. ميتراپاينده گفت:

  سلام.
  براى عضويت و درخواست كار چه مداركى مورد نياز است و چه روزهايى مى توان مراجعه كرد؟
  ممنون ميشم راهنمايى كنيد

 18. مصطفائی گفت:

  با سلام وخسته نباشد
  من داری مدرک کارشناس شیمی محض هستم .با دوسال سابقه کار به عنوان مسئول فنی فعالیت کردم الان درحال حاضر بیکار هستم وجویای کار ممنون میشم اگه راهنماییم کنید که چطور میتونم کار پیدا کنم

 19. طلوعی گفت:

  سلام خدمت اعضای محترم بنده سیزده سال به عنوان مسول فنی مشغول به کار بودم و به دلایلی از کار بیرون اومدم و اکنون دو سال و نیم هست بیکارم و رشته ام میکروبیولوژی هست و میخواسته اگه بتونم دوباره مشغول بشم و البته محل زندگی من رحیم آباد هست .ممنون از همکاری شما

  • admin گفت:

   با سلام لطفا جهت کسب اصلاعات بیشتر در ساعت کار اداری با دفتر انجمن خانم مهندس ملک زاده یا خانم مهندس کوچکی تماس بگیرید 01333618830 با تشکر

 20. احمد گفت:

  با سلام ایا میشه طرح اختیاری وزارت بهداشت را در معاونت غذا ودارو گذراند؟؟؟

 21. رضایی گفت:

  سلام
  میخواهیم از ظرفیت خالی کارخانه های چای لنگرود استفاده کنیم. لطفا راهنمایی کنید.
  تشکر

  • admin گفت:

   با سلام مدارک مورد نیاز جهت دریافت پروانه ساخت ظرفیت خالی در سایت موجود است لطفا مطالعه بفرمایید. تنها نکته مهم ثبت نام تجاری مورد استفاده در طبقه مورد نظر و مالکیت حقوقی نام تجاری می باشد.

 22. ادیبی گفت:

  باسلام من دارای مدرک کارشناسی شیمی کاربردی و فوق لیسانس شیمی فیزیک هستم
  هیچ سابقه کاری ندارم.چطور میتونم برای استخدام و گذراندن کارآموزی مسئول فنی اقدام کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 visitors online now
0 guests, 8 bots, 0 members
Max visitors today: 15 at 12:27 am UTC
This month: 19 at 07-16-2019 12:26 am UTC
This year: 83 at 04-20-2019 08:02 am UTC
All time: 87 at 12-20-2017 04:34 am UTC