دکتر مهرداد حلوایی

دکتر مهردا حلوایی

دکتر مهرداد حلوایی

تلفن تماس: 09121235331

ایمیل: dr_halvaei@yahoo.com

وبلاگ دکتر مهرداد حلوایی

وبلاگ دکتر مهرداد حلوایی

متولد: 1348- تهران

سوابق تحصیلی:

کارشناسی (مهندسی زراعت و اصلاح نباتات) (دانشگاه آزاداسلامی)

کارشناسی ارشد کنترل آفات  (کنترل ناقلین و IPM ) (دانشگاه تسینگ هوای چین)

دکترای تخصصی فیزیولوژی جانوری و فلوشیپ کنترل آفات شهری و صنعتی دانشگاه تسینگ هوای چین

دانشجوی کارشناسی ارشد توسعه اجتماعی دانشگاه علوم و تحقیقات تهران درحال حاضر

سوابق حرفه ای:

مشاور عالی زیست محیطی و بهداشتی در سازمانهای مختلف از سال 75 تاکنون

در شرکتهای فولاد کاویان شرکت مخابرات خوزستان اداره کل سازمان هواپیمایی کشوری خوزستان صنایع فولاد خوزستان زمزم خوزستان معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت- شرکت ذرت کاران جنوب- نورد و لوله اهواز عضو هیات علمی شهرداری تهران در ستاد محیط زیست سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز شهرداری آبادان وزارت نیرو  و اداره کل نیروگاه هایی کشور شرکت عمران و خدمات جزیره کیش لابراتورهای دارویی سیانس مدرس انجمن مسوولین کیفی صنایع غذایی استان گیلان مدرس ستاد نیروهای مسلح و سپاه پاسداران در خصوص رفتار های سازمانی شرکت هتل های پارسیان بنیاد مدرس گروه آموزشی آفاق صنعت ایران دبیر و عضو انجمن محققین دفع آفات ایران نماینده سازمان جهانی بهداشت در انجمن آفت شناسی آن سازمان و….

مهارتها:

– مهارتهای نرم افزاری:

آشنا با نرم افزارهای ذیل: SPSS – WORD OFFICE- POWER POINT- BAS- RA -FAS

– آشنایی با زبانهای خارجی:

به زبانهای چینی – مانگولایایی – انگلیسی – تا حدودی عربی

– سایر مهارتها

برگزاری سمینارها و همایش های کشوری و لشکری – اجرای طرح های پرژهشی و پایان نامه های دانشجویی- نظارت بر طرحهای زیست محیطی – مشاوره و تهیه طرحهایی جامع زیست محیطی و شهری- تهیه دستور العملهای زیست محیطی و مشاوره و نظارت بر پروژه های زیست محیطی

سوابق همکاری با انجمن صنفی مسوولین فنی استان گیلان:

 

33 دیدگاه برای دکتر مهرداد حلوایی

 1. امین منتظری گفت:

  اقا دکتر ما کلاً دوستون داریم

 2. شهرام پورافشار گفت:

  با سلام من چطوري با گروه محققين دفع آفات ايران تماس بگيرم.با تشكر

 3. somaye گفت:

  با سلام خدمت جناب دکتر من ازتون خواهش می کنم شماره تماسی بزارید که بتونیم باهاتون تماس بگیرم چون من دنبال دستگاه ردیاب موریانه می گردم چون که خونه نوسازمون متاسفانه باوجود موریانه ها صدمه دیده با وجود اینکه قبل و بعد از ساخت کاملا سم پاشی کردیم الان دنبال یه راه حل اساسی می گردم که با این سایتتون مواجه شدم.

 4. نسرین نیری زاده گفت:

  سلام جناب دکتر پارسال دوست امسال آشنا.بازم به معرفت خودم که اینطوری یادت کردم

 5. بهار گفت:

  با سلام توی سقف خونه نوساز ما کبوتر لونه کرده. چند وقته داخل خونه به تعداد کم حشراتی رو دیدم که ظاهرا ساس هستند. ما توی خونه بچه کوچیک داریم. می خوام بدونم چه سمی استفاده کنم که برای بچه مضر نباشه و آیا وجودشون مربوط به کبوترها می شه یا نه؟

  • عادله گفت:

   خانم من همین مشکل رو داشتم.به نظر من که از کبوتر اومده.من به موبایل دکتر زنگ زدم و از خود ایشون راهنمایی گزفتم.شمام به خود دکتر حلوایی زنگ بزنید.به وبلاگ شخصی ایشون مراجعه کنید.موفق باشید.

 6. محمد شکیبا گفت:

  سلام آقای دکتر .چطور ممکن است آدمها با این همه القاب و عناوین و تحصیلاتی در این حد فوق العاده ,نمی توانید حریف موش بشوند . و این در حالیست که موشها نه دانشگاه رفته اند ونه حتی سواد خواندن ونوشتن دارند . موشهادر حالیکه متخصص زنگی پایدارتر شده اند به این همه تحصیلات شما میخندند. اگر دوست داشتید گفتگو کنیم!

  • admin گفت:

   نظرات و دیدگاه هایی که دوستان در پایین صفحه معرفی استاد گرانقدر جناب آقای دکتر حلوایی نوشته اند کاملا ناامیدکننده بود.
   بنده حقیر که عمری با مقوله سانسور مخالف بودم، مجبورم به تمایی دوستانی که قصد دارند چنین دیدگاه های بی مورد و بی مفهومی بنویسند در کمال شرمندگی بگویم که دیگر در این صفحه منتشر نخواهد شد.
   واقعا جای بسی ناامیدی دارد که نگارنده دیدگاه قبلی که به نظر این حقیر دانش کافی در خصوص پیچیدگی های زیستی موشها ندارد آقای دکتر حلوایی را به مناظره دعوت می نماید.
   امیدوارم به بنده رحم کنید و در این مکان از نگارش چنین مطالبی بپرهیزید.
   با تشکر فراوان
   مهدی حسین آبادی

   • با سلام. جناب آقای مهدی حسین آبادی,قصد بنده به هیچ عنوان بی احترامی به چنین استاد گرانقدری نبوده وباید عرض کنم که اگر امیدی به حل چنین مواردی باشد باید زمینه را برای یک گفتگوی آزاد و علمی فراهم نمود.در ضمن شما و دیگران از اطلاعات بنده و یا سطح تحصیلات این حقیر آگاهی ندارید. پس به جای اینکه خودمان را در پشت القاب و عناوینی نظیر مدارک تحصیلی پنهان نمائم ,بهتر است که با هم گفتگو کنیم تا ببینیم که چه کسی از خصوصیات و پیچیدگیهای زیستی موشها با خبر می باشد . اینجانب نه تنها از جناب آقای دکترحلوایی, بلکه از آقایان دکتر کهرم ,جمشید درویش,وهر استاد دیگری دعوت بعمل می آورم تا وارد یک گفتگوی محترمانه و علمی شویم.
    {نهایت بد بختی زمانیستکه تئوری از عمل جلو بزند.لئوناردو داوینچی}

 7. با سلام . من محمد شکیبا هستم.در جواب آقای مهدی حسین آبادی مطلبی ارسال نمودم ,اما نه از ایشان جوابی شنیدم ونه از طرف بقیه ی اساتید . ! من همچنان منتظر یک گفتگوی محترمانه و علمی هستم.
  محمد شکیبا

 8. ا سلام . من محمد شکیبا هستم.در جواب آقای مهدی حسین آبادی مطلبی ارسال نمودم ,اما نه از ایشان جوابی شنیدم ونه از طرف بقیه ی اساتید . ! من همچنان منتظر یک گفتگوی محترمانه و علمی هستم.
  محمد شکیبا

 9. admin گفت:

  جناب آقای شکیبا
  باسلام
  بنده مطلع نیستم که جناب عالی از تجاربی که جناب استاد حلوایی در زمینه مبارزه با موشها برخورداراست مطلع هستید یا نه. ولی میدانم که ایشان سوابق عملیاتی زیادی در این زمینه دارا می باشند.
  اینجایی که شما نظرتان را منعکس نمودید نه وب سایت علمی است و نه مکانی برای انعکاس مباحث علمی در این خصوص. بااین وجود اینجانب خوشنودم که در وب سایت یک انجمن صنفی در استان گیلان، که اعضای آن در جستجوی روشی برای کنترل جمعیت آفات انباری در کارخانجات صنایع بهداشتی، آرایشی و غذایی هستند، چنین مباحثی مطرح گردد و ادامه بحث با اساتید مورد اشاره را بنده نمیتوانم پیگیری نمایم.
  امید است در راستای جلو زدن عمل از تئوری (طبق گفته مورد اشاره شما) اساتید فن و علاقمندانی چون شما وارد عمل گردند و بتوانند روشهای عملی برای مبارزه با موشها در شرایط بومی پیشنهاد نمایند. ناگفته پیداست که چنین تحقیقاتی نیاز مبرم به منابع علمی، تجهیزات و منابع مالی دارد.
  هرگاه در کشور ضرورت حفظ سلامت شهروندان بعنوان اولین وظیفه اداره کنندگان کشور مورد توجه قرار گیرد مسلماً آن روز این منابع برای رسیدن به نتایج مورد نظر جناب عالی فراهم خواهد شد.

 10. دریا گفت:

  سلام .شما فوق العاده ایدو سرزمین ایرانی باید به داشتن افتخاراتی چون شما ببالد.امیدوارم که درتمام عرصه های زندگی موفق و سرافرازباشید.

 11. آتوسا عباسی گفت:

  با سلام
  مدت یک ماه و نیم است که توسط یک مسافر به منزل ما ساس وارد شده است که من در این مدت فقط اقدام به تمیز نگهداشتن محیط و استقاده از سم سایپرمترین کردم که با توجه به اینکه کودک 3 ساله دارم در بکار بردن سم احتیاط دارم از شما تمنا دارم یک راه حل اساسی ارائه دهید در ضمن فقط من دچار گزیدگی می شوم .

 12. elahe گفت:

  سلام اقای دکتر لطفا کمک کنید ما یک ماه تو خونمون ساس پیدا شده و یک بارم سمپاشی کردیم ولی از بین نرفتن حالا باید چیکار کنیم که از بین برن این ساس ها تخم ریزی هم کردن و بچه هاشونم بیرون اومدن

 13. یوسف فرازنده گفت:

  سلام.لطفا شماره تلفن ویا ایمیل آقای محمد شکیبا را برایم ارسال کنید و یا شماره تلفن و ایمیل مرا برایشان ارسال نمایید.جواب علمی و مورد نیاز ایشان نزد من است.سپاس فراوان از جنابعالی دارم .09355600947 یوسف فرازنده.

 14. م. الف گفت:

  من نياز خيلي زيادي به راهنمايي شما دارم من خارج از ايران زندگي ميكنم تقريبا نزديك به دو سال ميشه درگير ساس لعنتي هستيم بارها هم اومدن سم پاشي كردن و بارها و بارها از بخار شور براي مبلمان و غيره استفاده كردم و قبلنا خيلي تمييز كاري و خلاصه هر كاري كه از دستمون بر مي اومد تا اينا از بين برن يه زماني وقتي براي سم باشي اومددن اينقدر سم زدن كه انگار شلنگ آب به كل خونه گرفته بودن ولي بي فايده بود و ما كماكان درگيرش هستيم و خداييش تو تايمايي كه زياد ميشن رو اعصاب و روان آدمن شب تا صبح بيدار بشين هي ساس بكش ما تخت و تشك و تبلوهامون رو همه رو خورد كرديم و ريختيم زباله اما كماكان هيچ نتيجه ايي نگرفتيم از شما تفاضاي كمك و راهنمايي دارم اگر راهي سراغ داريد تا دنيا دنياس ممنون دارتون ميشم در اختيارم بذارين تا خلاصي پيدا كنيم از اينا بخدا زندگي نداريم و مثل آدم نميتونيم زندگي كنيم

 15. zakie گفت:

  باسلام جناب دکتر بسیار متشکرم که با مشغله کاری ک دارین پاسخگو تلفنی هستید و ما را از راهنمایی های خود بهره مند میسازید

 16. نعیمه گفت:

  با سلام
  در صورت امکان یک سم موثر برای از بین رفتن ساس برای محیط بزرگ را معرفی کنید ممنون میشم .
  واقعا کلافه شدیم

 17. ب گفت:

  سلام آقای دکتر ببخشید دو سه روزی هست که در یک اتاق خوابم چند تاساس دیدم هرچیزی که شما فکر کنید از تخت و تشک و پتو را معدوم کردم خانه را سمپاشی کردم می خوام خیالم راحت شه که دیگه نیان شبها چک کردم فقط یک اتاق بودن لطف راهنماییم کنین خیلی کلافم فکرم درگیره توی اینترنت سرچ کردم دیدم خیلی ها راه کار ارایه دادن ولی نمیدونم تاثیر داره یانه خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین نگران به همه خونه راه پیدا کنن

 18. رها گفت:

  سلام آقای دکتر تورو خدا جوابمو بدین سه هفته پیش به خوابگاه دوستانم رفتن اونها ساس داشتن وارد خونه ما شدن اطراف فیبر تخنم پر شد خواهش میکنم کمکم کنید از چه سمی استفاده کنم.همش حس میکنم توی لباسم هستن اقای دکتر خواهش میکنم دارم دیوانه میشم

 19. ندا گفت:

  با سلام و خسته نباشید ببخشید اقای دکتر الان حدود یک ماهی است که ما دچار حشرات موذی به نام ساسا شدیم تمام بدنهامون از گزیدگی پر شده است و واقعا سم پاشی کردیم درز دیوارها را گرفتیم لباسها را شستیم با ابجوش تمام کارهایی که در اینترنت و سم پاشی ها به ما گفته اند را انجامداده ایم کمتر شده اند لی همچنان هستند از شما خواهشمندم بگویید از چه روشی برای از بین بردن ساس ها استفاده کنیم؟ با تشکر

 20. حلوایی گفت:

  با سلام خدمت تمامی دوستانم
  از بذل لطف شما بسیار خوشحالم و افتخار می کنم، با توجه به مشغله زیاد، دوستانی که مشکلی در خصوص مبارزه با هر گونه آفاتی دارن لطفا تماس تلفنی بگیرند.
  متاسفانه زمانی برای پاسخ کتبی نخواهم داشت
  با تشکر
  حلوایی
  09121235331

  • admin گفت:

   جناب استاد گرامی دکتر حلوایی
   باسلام
   از اینکه محبت می فرمایید و به سوالات دوستاران پاسخ می دهید بسیار ممنونم
   ارادتمند مهدی حسین آبادی

 21. مقدم گفت:

  دو ماه است که در منزلمون ساس پیدا شده.چه جوری می تونیم برای همیشه از شرشون خلاص بشیم؟ لطفا راهنمایی مون کنید

 22. hessam گفت:

  با سلام ما خونمون ساس افتاده. یه بار از شرکت برامون سم پاشی کردن اما نرفت بهشون زنگ زدیم گفتن چطور نرفته امکان نداره. گفتن اون سم برایه دفاتر ریاست جمهوری استفاده میشده ما برایه شما اشتباه اوردیم اون سم قیمتش لیتری 500 هزار تومن است. خلاصه یه بار دیگه هم سم پاشی دستی کردیم اما نرفته. پیش پایه شما هم پدرم درز هایه اتاق رو گرفت چیکار کنیم. تو اینترنت خوندیم خونه رو گرم کنیم تا حدی که به 60 درجه برسه. شما چه پیشنهادی دارین؟ ترو جان هرکی دوست داری جواب بده

 23. ناهید امینی مقدم گفت:

  با سلام و خسته نباشی همسرم بدنش را ساس زده و دیابت داند و زخم شده سم پاشی هم کردیم برای ازبین بردن ان چه راهی را پیشنهاد میکنید منون میشم راهنمایی کنید خواهش میکنم زودتر جوابم را بدهی بدن شون زخم شده

 24. مقدم گفت:

  سلام برای دوستی که گفتن منزل ما موریانه زده با گل گوگرد روی منقل دود بدهید ریشه کن میشود واز خانه بیرون بروید2 بار این کار را انجام داه و من را دعا کنیده

 25. محمد گفت:

  سلام دکتر شما با دکتر نعیمه حلوایی نسبتی دارین؟من میخواهم پیداشون کنم اگه میشناسینشون بهم خبر بدین

 26. ارغوان گفت:

  انگار اینجا فقط سواله و اقای دکتر بی توجه هستن.دکتر خوب کمک و راهنمایی اساسی بفرمایید در مورد خانه هایی که ساس دارن.من الان تخلیه کردم و رنگ میزنم.چه راهکاری وجود داره برای معدوم کردنشون.تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 visitors online now
3 guests, 4 bots, 0 members
Max visitors today: 11 at 02:27 am UTC
This month: 15 at 06-01-2019 08:55 am UTC
This year: 83 at 04-20-2019 08:02 am UTC
All time: 87 at 12-20-2017 04:34 am UTC