فراخوان شرکت در نمایشگاههای تخصصی ۱۳۹۲

afi132013

فراخوان مشارکت در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی و ماشین آلات و صنایع وابسته

بیستمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته از تاریخ ۷ الی ۱۰ خرداد ۹۲ توسط شرکت پالار سامانه با همکاری شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران و با اخذ مجوز از سازمان صنعت معدن و تجارت در محل دائمی نمایشگاههای تهران برگزار می گردد.

این نمایشگاه در سال ۹۲ نیز در راستای هر چه تخصصی تر شدن فضای برگزاری و بهره گیری و استفاده هر چه بیشتر مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان در سه بخش تخصصی ایران فود،ایران فودنک و اگروفود با حضور شرکت کنندگان داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.

«قابل توجه متقاضیان محترم مشارکت در نمایشگاه ایران آگروفود ۲۰۱۳»

فراخوان و آغاز مراحل ثبت نام متقاضیان مشارکت در بخش داخلی نمایشگاه ایران آگروفود ۲۰۱۳ به زودی آغاز خواهد گردید. از کلیه متقاضیان مشارکت تقاضا می گردد تا نامه درخواست کتبی خود را در سربرگ شرکت با معرفی نماینده تام الاختیار مسئول ثبت نام حتما” با ذکر آدرس پست الکترونیک و شماره تلفن همراه و قید گروه کالائی شرکت متقاضی، جهت ثبت در بانک اطلاعاتی نمایشگاه،  تا قبل از شروع جانمایـی اینترنـتی و رزرو اولیه برای انجام مراحل عضویت در سایت جانمائی اینترنتی به ستاد برگزاری ارائه نمایند.

لازم است تا متقاضیان مشارکت در بخش ریالی  نسبت به ارائه مدارک زیر به ستاد برگزاری جهت بررسی لازم، تا قبل از شروع جانمایـی اینترنـتی و رزرو اولیه  اقدام نمایند:

- پروانه بهره برداری یا پروانه صنفی تولیدی معتبر

- ثبت آرم تجاری محصولات

- تائیدیه تولید براساس یکی از استانداردهای ملی و یا معتبر بین المللی

- بروشور وکاتالوگ شرکت متقاضی در خصوص کالاها و خدماتی که توسط شرکت کننده در نمایشگاه ارائه خواهد شد.

شایان ذکر است با توجه به تنوع گروههای کالائی، کثرت متقاضیان مشارکت وگستردگی نمایشگاه ایران آگروفود ۲۰۱۳، بمنظور تسهیل و تسریع در امر جانمائی و رفاه حال مشارکت کنندگان، جانمایی غرف و رزرو اولیه جهت شرکت کنندگان بخش ریالی متقاضی مشارکت در داخل سالن در  این نمایشگاه نیز بصورت اینترنتی انجام خواهد شد.

علاقمندان درصورت نیــاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق شماره تلفنها و یا فاکس با ستاد برگزاری نمایشگاه بشرح زیر تماس حاصل فرمایند.

 شماره تماس : ۸۸۷۹۸۷۳۹-۸۸۷۹۸۷۳۸

فاکس :۸۸۷۹۹۳۳۴

 پست الکترونیک: palarsamaneh@gmail.com

نشانی وبسایت رسمی نمایشگاه

نقشه محوطه تحت پوشش نمایشگاه

نقشه محوطه تحت پوشش نمایشگاه

دوازدهمین نمایشگاه مواد اولیه ، ماشین آلات و محصولات شیرینی و شکلات

مجوز دوازدهمین نمایشگاه مواد اولیه ماشین آلات و محصولات شیرینی و شکلات بنام شرکت نمایشگاهی ماندگار تجارت شیرین، زیر مجموعه انجمن صنفی شکلات مصوب گردیده است.

برگزاری نمایشگاه فوق الذکر در تاریخ ۴ الی ۷ مهر ماه ۹۲ می باشد.

شروع ثبت نام نمایشگاه از ۱۵ فروردین ماه سال آینده انجام می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ۷-۸۸۷۵۳۴۳۶ تماس حاصل فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

5 visitors online now
1 guests, 4 bots, 0 members
Max visitors today: 5 at 12:00 am UTC
This month: 10 at 01-01-1970 12:00 am UTC
This year: 13 at 01-01-1970 12:00 am UTC
All time: 80 at 01-01-1970 12:00 am UTC