معرفی اساتید همکار

4 عدد کامنت
ادیبی ۱۲ شهریور, ۱۳۹۷
| |

از کجا بدونم چه شرکت ها یا کارخانه هایی اعلام نیاز کردن برای مسئول فنی ؟

. ۱۲ شهریور, ۱۳۹۷
| |

با سلام من کارشناسی شیمی کاربردی و ارشد شیمی فیزیک دارم برای اینکه بعنوان مسئول فنی استخدام بشم باید به کجا مراجعه کنم؟ اولین اقدامی که باید انجام بدم چیست؟ ممنون میشم من رو فورا راهنمایی کنید چون مجبورم به جنوب برم باتوجه به اینکه برای خانوم ها کار خیلی سختیه و مشکلات زیادی سر راهم قرار داره ولی مجبورم برای امرار معاش برم

shabnam hajihoseini ۱۶ دی, ۱۳۹۱
| |

سلام.من یک سوال داشتم.آیا کسی که رشته ی تحصیلیش مهندسی تکنولوژی آردسازی از دانشکده علمی کاربردی است می تواند مسؤل فنی کارخانه شیرینی ونان حجیم شود؟

انجمن مسوولین فنی استان گیلان

انجمن صنفی مسوولین فنی صنایع غذایی و آرایشی و بهداشتی گیلان از سال 1380 با مجوز رسمی اداره کار و امور اجتماعی با 150 عضو آغاز به کار نمود.

اعضای انجمن، مسوولین فنی واحد های تولیدی وخدماتی در صنایع غذایی و بهداشتی می باشند.

مسوولین فنی، متخصصانی هستند که دارای شرایط لازم جهت کنترل و نظارت بر تولید در کارگاهها و کارخانجات با مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی در رشته تحصیلی مرتبط با صنعت مربوطه باشند و نیز صلاحیت این افراد به تایید کمیته فنی و قانونی رسیده باشد از آنجائیکه مسوولیت نظارت بر اجرایی ضوابط، قوانین بهداشتی واستاندارد ملی به عهده مسئول فنی می باشد، شرح وظایف این افراد را سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت تعیین می کند.

ارتباط با ما

گیلان / رشت / چهار راه حشمت / کوی بیانی / کوچه اول سمت چپ / ساختمان معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان / طبقه اول
شماره تلفن: ۳۳۶۱۸۸۳۰ – ۰۱۳
شماره همراه: ۰۹۱۱۷۱۹۲۶۱۰

مهندس رستگار
rastgar@foodbaran.com
مهندس کوچکی
kochaki@foodbaran.com
مهندس ملک زاده
malekzadeh@foodbaran.com
مهندس حسین آبادی
info@foodbaran.com

موقعیت جغرافیایی
نقشه نشانی انجم صنفی مسوولین فنی صنایع غذایی، بهداشتی و آرایشی استان گیلان