برنامه های پیشنیازی PRP’s

با توجه به اهمیت ارزیابی برنامه های پیشنیازی PRP’s و امتیاز آن برای همه واحد های تولیدی چه آنهایی که از تولید قراردادی (ظرفیت خالی) استفاده می نمایند و چه آنهایی که استفاده نمی نمایند و تاثیر این امتیاز بر نحوی تمدید و صدور پروانه های بهداشتی ساخت، ممیزی سیستم های ایمنی مواد غذایی توسط معاونت محترم غذا و دارو جهت اعتبار بخشی گواهی نامه ها، ضرورت ایجاد این برگه مشخص شد. لذا همه دوستان و همکاران عزیز می توانند مدارک مورد نیاز خود از این صفحه دریافت نمایند.

نامه ابلاغ چک لیست جدید Prps
نامه ابلاغ چک لیست جدید Prps

چک لیست ارزیابی برنامه های پیشنیازی PRP’s را دریافت نمایید.

راهنمای تکمیل و امتیازدهی چک لیست برنامه های پیشنیازی PRP’s را دریافت نمایید.

انجمن مسوولین فنی استان گیلان

انجمن صنفی مسوولین فنی صنایع غذایی و آرایشی و بهداشتی گیلان از سال 1380 با مجوز رسمی اداره کار و امور اجتماعی با 150 عضو آغاز به کار نمود.

اعضای انجمن، مسوولین فنی واحد های تولیدی وخدماتی در صنایع غذایی و بهداشتی می باشند.

مسوولین فنی، متخصصانی هستند که دارای شرایط لازم جهت کنترل و نظارت بر تولید در کارگاهها و کارخانجات با مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی در رشته تحصیلی مرتبط با صنعت مربوطه باشند و نیز صلاحیت این افراد به تایید کمیته فنی و قانونی رسیده باشد از آنجائیکه مسوولیت نظارت بر اجرایی ضوابط، قوانین بهداشتی واستاندارد ملی به عهده مسئول فنی می باشد، شرح وظایف این افراد را سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت تعیین می کند.

ارتباط با ما

گیلان / رشت / چهار راه حشمت / کوی بیانی / کوچه اول سمت چپ / ساختمان معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان / طبقه اول
شماره تلفن: ۳۳۶۱۸۸۳۰ – ۰۱۳
شماره همراه: ۰۹۱۱۷۱۹۲۶۱۰

مهندس رستگار
rastgar@foodbaran.com
مهندس کوچکی
kochaki@foodbaran.com
مهندس ملک زاده
malekzadeh@foodbaran.com
مهندس حسین آبادی
info@foodbaran.com

موقعیت جغرافیایی
نقشه نشانی انجم صنفی مسوولین فنی صنایع غذایی، بهداشتی و آرایشی استان گیلان