استانداردها

همانطورکه تمامی همکاران محترم آگاهی دارند امروزه با افزایش تعداد استاندارهای تدوین شده در کشور کنترل، جستجو و دریافت این مدارک مهم از سایت سازمان استاندارد بسیار مشکل و دست نیافتنی گردیده است. جالبترین نکته امکانات ضعیف جستجو در سایت مذکور  میباشد. خوشبختانه در همان سایت کتاب سال ۹۰ استاندارد ملی با ۳۲۶ صفحه موجود بود که پس از کاهش حجم فایل، برای شما همکاران محترم لینک دریافت آن را در همینجا قرار داده ام شما میتوانید با استفاده از فهرست و عناوین این کتاب شماره استاندارد مورد نظر خود را پیدا کنید و توسط شماره بدست آمده استاندارد مورد نظر را در سایت استاندارد جستجو نمایید. امیدوارم مورد استفاده همکاران محترم قرارگیرد.

کتاب سال ۱۳۹۰ استاندارد های ملی را دریافت نمایید.

استاندارد شماره ۱۸۳۶ با عنوان آیین کار-اصول کلی بهداشت مواد غذایی- تجدید نظر سوم را دریافت نمایید.

استاندارد شماره ۲۲۰۴ با عنوان مقررات بهداشتی کارگران کارگاههای تولید مواد غذاییرا دریافت نمایید.

استاندارد شماره ۴۵۵۷ با عنوان راهنمای سیستم تجزیه و تحلیل خطر و نقاط کنترل بحرانی HACCP – تجدید نظر اول را دریافت نمایید.

http://foodbaran.com

0 Comments

No Comment.

انجمن مسوولین فنی استان گیلان

انجمن صنفی مسوولین فنی صنایع غذایی و آرایشی و بهداشتی گیلان از سال 1380 با مجوز رسمی اداره کار و امور اجتماعی با 150 عضو آغاز به کار نمود.

اعضای انجمن، مسوولین فنی واحد های تولیدی وخدماتی در صنایع غذایی و بهداشتی می باشند.

مسوولین فنی، متخصصانی هستند که دارای شرایط لازم جهت کنترل و نظارت بر تولید در کارگاهها و کارخانجات با مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی در رشته تحصیلی مرتبط با صنعت مربوطه باشند و نیز صلاحیت این افراد به تایید کمیته فنی و قانونی رسیده باشد از آنجائیکه مسوولیت نظارت بر اجرایی ضوابط، قوانین بهداشتی واستاندارد ملی به عهده مسئول فنی می باشد، شرح وظایف این افراد را سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت تعیین می کند.

ارتباط با ما

گیلان / رشت / چهار راه حشمت / کوی بیانی / کوچه اول سمت چپ / ساختمان معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان / طبقه اول
شماره تلفن: ۳۳۶۱۸۸۳۰ – ۰۱۳
شماره همراه: ۰۹۱۱۷۱۹۲۶۱۰

مهندس رستگار
rastgar@foodbaran.com
مهندس کوچکی
kochaki@foodbaran.com
مهندس ملک زاده
malekzadeh@foodbaran.com
مهندس حسین آبادی
info@foodbaran.com

موقعیت جغرافیایی
نقشه نشانی انجم صنفی مسوولین فنی صنایع غذایی، بهداشتی و آرایشی استان گیلان
گواهینامه وزارت ارشاد
logo-samandehi